. . . Vítáme vás na domovských stránkách bluesových primitivů, kapely Vejfuk . . .
Úvod - KoncertyCD/mp3RepertoárFotkyZážitky
 
    AUTOR:       TEXT:         
PRISPEVKY : 86 - 90 (celkem prispevku: 96)
zapsal Honza dne: 06.12.06 v 11:02 hodin
klikněte pro zvětšeníSnookers na Mikuláše
Kapela Snookers to včera rozjela v Jachtařském klubu.

O KAPELE: hrajou už 5 let a v harmonické jednotě v ní spojili síly veteráni žánrově různé hudební minulosti (což nahrává zastáncům názoru, že hudba je jen dvojí) Arnošt Hanf - piáno, ukulele, zpěv (ex. Sto Zvířat, Kapela Snoo ...), Jirka Jelínek - sax, zpěv (ex. Garáž, Psí Vojáci, ...), multiinstrumentalista Karej Babuljak - zde basa, zpěv (ex. Babalet, Kapela Snoo ...), Vladislav Sosna - bubny (ex. Abraxas, Framus, Petra J., ...) a Slon - kytara, zpěv. Tudíž, během večera si můžete vyslechnout věci rockenrolové a k pohybu nutící, stejně jako hutné reagge - a včera jsem zaslechl i dva vysloveně undergroundové kusy, z toho minimálně jeden minimalistický. Prostě moc nepřemýšlejte, chcete-li protančit botky vřele doporučuji Snookers!
.
zapsal Honza dne: 04.12.06 v 10:40 hodin
klikněte pro zvětšení3.12.200: 10 let Šántí ve Vagonu

Vcera oslavila kapela Šántí ve Vagonu 10 let existence. Večer proběhl za asistence kapel Dvojpáčka, S'N'C a Rolling Stones Revivalu a bylo ho možno vyslechnout na stránkách klubu ( www.vagon.cz ), kde byl vysílán v přímém přenosu (jen po nástup RSRP, poněvač nechtěli rozčílit Petra Jandu). Nakonec jsme se dočkali i nekompromisní kritiky byrokracie v hitu Kancelář, o kterém jeden divák prohlásil, že to je taková jejich Satisfekšn.

O KAPELE: Založil jí před 10ti lety kytarista Martin Rous, srdcem folkový bard a hudebník masivního autorského potenciálu, který odešel z tehdy opěvovaného Sluníčka. Zbytek tria tvoří Láďa Adamský na basu a jeho bratr Tibor na bicí.
STRÁNKY KAPELY: www.santirock.org
pozn: nejedná se o blues
.
zapsal Honza dne: 02.12.06 v 16:12 hodin
obrázky, obráááázky fungujou   
.
zapsal Honza dne: 22.11.06 v 15:34 hodin
Před par tejdnama jsme hrali v Třeboni na nějakým mezinárodním studentským mejdanu. Večer se odehrával podle schématu k kuloárech dobře známýho :

1. Začínáme a hned přichází nějakej mluvčí studentů s okřídlenou frází, že hrajeme pěkně, ale moc nahlas, a že se navzájem neslyšej. Jenže my jsme hráli takhle potichu právě proto abysme se navzájem slyšeli. Což je bordel.
2. Stahujeme se teda na minimum a hrajeme více-méně asi tak hlasitě jako Škampovo kvarteto.
3. Přicházejí první studenti, co si z nějakýho krajně nejasnýho důvodu asi nechtěj povídat a pohupujou se v rytmu. Zbytek do sebe leje pivo. Volume jde zvolna nahoru.
4. Na konci jsou všechny aparáty vytočený kam až to jde, volume-pedály jakbysmet a přesto se zdá, že celkovej hluk není ekvivalentní potřebám publika.

... to jen tak. Ráno jsme prošvihli výlov.
.
zapsal Honza dne: 22.11.06 v 14:52 hodin
   konečne hotovo
.
>>  1 /  2 /  3 /  4 /  5 /  6 /  7 /  8 /  9 /  10 /  11 /  12 /  13 /  14 /  15 /  16 /  17 /  18 /  19 /  20

... neseďte doma - choďte na muziku ...
eMail: kapela@vejfuk.cz    tel: 606 636 126
Jméno:    Heslo:  

Vyrobil Jan Hořínek v roce 2006.
website page counter