. . . Vítáme vás na domovských stránkách bluesových primitivů, kapely Vejfuk . . .
Úvod - KoncertyCD/mp3RepertoárFotkyZážitky
 
    AUTOR:       TEXT:         
PRISPEVKY : 76 - 80 (celkem prispevku: 93)
zapsal Honza dne: 29.03.07 v 16:25 hodin
klikněte pro zvětšeníTak jsme v socialistickym Laosu a musim rict, ze to tady soudruzi vedou moc dobre aniz by jejich ruka musela byt tradicne prilis pevna. Lid je mily, ma rad vladu, trochu krade a skvele vari - kuchyne je do znacne miry poznamenana Francouzskou kolonialni imperialni rozpinavou toudletou. Ciga Bastos za 7,- potesi a lahvinka rumu za bolsevickejch 10,- taky ne?
Tak vsichni honem do Laosu - nez z toho tady vliv zapadu udela kulnicku na drivi. Tak to byla takova malicko nehudebni vlozka.
Jinak si mistni na moderni pojeti hudby prilis nepotrpi na rozdil od Thaiska, kde je obliba rocku znacna. O to vic boli, kdyz to musite poslouchat 3 hodiny ze specianich obrich reproduktoru v autobuse, panc je to vsechno navlas stejny a kazda sloka konci bud na "caj" nebo "maj". A je to hrany nedurazne. Proste hrozny. Taaadydaaadydaaa a to je konec reportaze.
.
zapsal Honza dne: 07.02.07 v 14:27 hodin
Zdravim vas chlapci z Bangkoku    Je tu noc, 26 stupnu a lepive vlhko.
.
zapsal Honza dne: 03.02.07 v 14:56 hodin
klikněte pro zvětšeníTak jsme včera oslavili Jirkovu padesátku v hospodě Admira v Kobylisích      . Měli jsme dva bubeníky, dva basákay a tři kytary a tak není divu, že nám to pani vedoucí nakonec zatrhla  . Pořádek musí bejt. Hostovalo torzo Bluesberry a měl ještě přijít imitátor Karla Gotta, ale ten nepřišel, takže k imitaci samo sebou nedošlo. Škoda, ten mohl mít na pani jistej pozitivní vliv. Jirko dík za piva a občerstvení!
.
zapsal Honza dne: 12.12.06 v 01:13 hodin
Na zkoušce jsme se dohadovali, kde se vlastně vzala písnička Whole Lotta Love, poněvač se traduje, že neni tak docela z pera autorské dvojice Page/Plant. Na internetu jsem našel tohle:
Jako "You Need Love" jí napsal známý hitotvůrce Willie Dixon a vyšla prvně v roce 1962 na singlu Muddyho Waterse (Dixon na basu). Pak jí předělali Small Faces ("You Need Loving") a to už měla rysy veledíla jak ho známe z Led Zeppelin II (1969 nemýlím-li se). Málokdo zná též super-raritní nahrávku téhož od Fleetwood Mac (vyšla na jediné pirátské desce, kterou ehm mám). Tak takhle to je s Whole Lotta Love. "Tu-dá-du-dá dum-tududum-tududum-tududum ...."
.
zapsal Vejfuk dne: 10.12.06 v 20:59 hodin
  V sekci CD/mp3 jsou k dispozici empétrojky z čerstvé reedice našeho samojediného CD "Choo Choo Mama At Fernando". Sklatby 4-11 jsou neupravované verze přímo z DATky (díky Čendo), která ovšem nadobro pohřbila sklatby 1-3. Takže první 3 sklatby byly ponechány tak jak je někdo může znát z původní verze CD (zavržené kvůli příliš odvážnému ač jistě dobře míněnému masteringu).
.
>>  1 /  2 /  3 /  4 /  5 /  6 /  7 /  8 /  9 /  10 /  11 /  12 /  13 /  14 /  15 /  16 /  17 /  18 /  19

... neseďte doma - choďte na muziku ...
eMail: kapela@vejfuk.cz    tel: 606 636 126
Jméno:    Heslo:  

Vyrobil Jan Hořínek v roce 2006.
website page counter