. . . Vítáme vás na domovských stránkách bluesových primitivů, kapely Vejfuk . . .
Úvod - KoncertyCD/mp3RepertoárFotkyZážitky
 
    AUTOR:       TEXT:         
PRISPEVKY : 46 - 50 (celkem prispevku: 93)
zapsal Honza dne: 11.11.08 v 09:17 hodin
klikněte pro zvětšeníROLLING STONES REVIVAL PRAGUE 25 LET
Rolling Stones Revival Prague slavil v sobotu 25 let existence. Cela vec se konala v klubu Vagon, kam prislo aspon 200 lidi. Jenny vam zprostredkovala mimoradne kvalitni foto, ktere vyfotila mobilnim telefonem namirenym na notebook, na kterem probihal primy prenos jak je ve Vagonu dobrym zvykem. Nalada v klubu byla skvela, samorostly zvukar na prvni 3 pisnicky zajistil zpetnou vazbu, kterou Zlatko prubeze komentoval slovy "tady neco vazbi". Mimo standardni sestavu byla pozvana i dechova sekce - trombon, saxofon a trumpeta, meli dobrou naladu a ladili!! Bobby Keys by z nich mel radost. Dal byl pritomen nevidomy klavesista Mario Bihary z KOA, uveden Zlatkem ponekud nesetrne jako cesky Stevie Wonder. V prubehu vystoupeni se na podiu vystridala i hromada hostu jako ja, Petr Holanek (zakladajici clen skupiny a drevni kytarista), Filip Benesovsky (basak a organizator ziveho provedeni Zdi), Zbynek Maulis (cesky Paul McCartney z The Beatles Revivalu, ktery umi hrat na levo na na pravo a ma jedinecnou schopnost naucit se basovou linku identicky k originalu), bubenici Marcel Pindel a Tibor Adamsky, Petr Koral a dalsi byvali clenove. Soucasti vystoupeni byla i projekce na platno zatizene basou od limonad aby bylo pekne napnute a soutez o lahev whisky. Tak zase za 5 let   
.
zapsal Honza dne: 11.11.08 v 08:44 hodin
klikněte pro zvětšeníMinuly tyden jsme si zahrali s Simulantenbande v klubu Ponorka v Pardubicich. Zvukar predvedl tentokrat mnohem lepsi vykon, za ten rok asi pilne trenoval, co kterej knoflik znamena. No prosim. Simulanti podali taky mnohem lepsi vykon nez obvykle a bylo to z velke casti zasluhou zmeny aparatu soloveho kytaristy, ktery konecne prodal bzuciciho trazistoroveho Marshalla a koupil si neco co nebzuci. No prosim. Behem vecera jsme se pekne opili a na zaver se dopotaceli to toho sameho hotelu jako posledne a usnuli. No prosim. A pak, ze se nic nestalo.

Tady vlevo vidite plakatek a pozvanku na vystoupeni Simulantu 29. listopadu 2008 v restauraci U vodarny, tak sup sup ...
.
zapsal Honza dne: 13.09.08 v 14:29 hodin
Včera jsme si zahráli u příležitosti oslavy 56. narozenin frontmana skupiny Hally Belly - Svědka. Večer začal malinko rozpačitě vinou pozvaného zvukaře, který svolí úlohu tradičně nezvládnul a vyslal do sálu kouli dunící, polívkovitě se vlnící, sál nafukující dutým, nečitelným bordelem. Zato na pódiu nebylo slyšet nic, to zase abych byl spravedlivej. Tak toliko k technické stránce věci. Hráli jsme standardní repertoár. Jestli se Ondrovi rozjížděly bubny, pak klukovi ze třetí a poslední kapely večera kopák odcestoval na kraj pódia a takto byl ovládán špičkou boty v poloze v leže. Celkově to nebylo špatný, dostal jsem pexeso Hally Belly, a to je panečku moc pěkný pexeso.
.
zapsal Jarda dne: 23.06.08 v 16:49 hodin
Nahoře v Náhořanech 21.6.

Vejfuk, my a hřbitovní zídka
za obzor jsme Jaro pohřbili.
Romatický býváme jen zřídka
a když už,tak jen na chvíli.

Jen chvíli s rudým pomerančem
a bylo ticho vůkol.
Pak hráli jsme , kdoví o čem,
a nahlas splnili jsme úkol.
.
zapsal Honza dne: 23.06.08 v 11:51 hodin
klikněte pro zvětšeníFestival v Jílovém se povedl, vystoupilo spousta kapel, prostojů bylo minimum a harmonogram lícoval poněvač Peter rázně zamítal veškeré požadavky na "ještě jednu" a nikdo z kytaristů si s sebou díky bohu nepřivezl takovej ten stojan se spoustou poliček plnejch čudlíků, kde každej čudlík má svojí pozici a musí se důsledně nastavit. Myslim, že bych tomu dal pět z pěti možných. Slovy Pierre Richarda (těsně před tim, nežmu někdo strčil kravatu do hamburgeru a řekl "žer!"):
"Kapely jak noha, kytary byly senza, prostě žůžo".
.
>>  1 /  2 /  3 /  4 /  5 /  6 /  7 /  8 /  9 /  10 /  11 /  12 /  13 /  14 /  15 /  16 /  17 /  18 /  19

... neseďte doma - choďte na muziku ...
eMail: kapela@vejfuk.cz    tel: 606 636 126
Jméno:    Heslo:  

Vyrobil Jan Hořínek v roce 2006.
website page counter